We cooperate with

Our training courses are focused on quality, professionalism and an individual approach. With more than 10 years of training experience, we have a large number of satisfied customers. Our clients are small, medium and large companies including multinationals, which require training in international standards IPC-A-610, IPC 7711/21, IPC-WHMA-A-620, IPC-A-600 and IPC-J-STD and ESD training, including auditing.

MYCRONIC

Mycronic is a Swedish high-tech company that has been active in the electronics industry for more than 40 years. Mycronic creates world-leading production equipment for electronics. Our goal is distribution of Conformal coating and dispensing equipment.

Panasonic Automotive & Industrial Systems Europe

Přední výrobce SMT a THT automatických osazovacích zařízení, podavačů a zásobníků na komponenty pro THT a SMT osazovací automaty.

RPS AUTOMATION

Výrobce vysoko-přesných inline selektivních pájecích systémů, zařízení pro cínovaní, pájení THT komponentů a systémů na testování pájitelnosti.

PDR REWORK

Společnost je předním světovým výrobcem SMD/BGA reworkovacích stanic vybavených IR paprskem pro přesné zaostření na komponent, který má být odpájen nebo zapájen. Jsou doplněny o spodní předehřev a ovládací software což zaručuje reworkovací systém spřesnou kontrolou.

TAGARNO

Světový lídr ve vývoji a výrobě inspekčních FHD systémů s FullHD obrazem a automatickým ostřením. Systémy je možné rozšířit o měřící software. Se systémem je možné dosáhnout až 590-ti násobného zvětšení.

THERMALTRONICS

Výrobce vysokofrekvenčních pájecích stanic na principu Curie bodu a příslušenství pro pájení, např.: spodní podehřevy nebo horkovzdušné systémy, atd.

HANS KOLB

Německý výrobce, který se jako první v Evropě od roku 1986 věnuje výrobě ESD balicích výrobků z papíru s doživotní garancí ESD vlastností.

MICROCARE

Vyrábí čističe reflow pecí, odstraňovače tavidel, lepidel, odstraňovače prachu, zmrazovací spreje, průmyslové utěrky a kartáčky.

CRM SYNERGIE

Jeden z největších výrobců cínu v Evropě. V portfoliu naleznete tyčový cín, trubičkový cín, samostatná tavidla pro cínové vlny a také náhradní díly pro mnoho osazovacích zařízení.

H. IKEUCHI & CO. LTD.

Vyrábí precizní automatické suché mlhy k eliminaci ESD náboje za pomoci zvýšení vlhkosti v prostoru s automatickou regulací. Kromě eliminace ESD výbojů snižuje prašnost a zlepšuje pracovní podmínky pro zaměstnance.

KLEPP ABSAUGANLAGEN GMBH

Navrhuje a vyrábí řešení pro čištění vzduchu od znečišťujících látek, jako jsou výpary během ručních pájecích procesů, lakovaní conformalcoatingu, výparů rozpouštědel a čistidel.

STATECH SYSTEMS

Výrobce ESD barev s příměsí dizipativního materiálu, díky čemuž jsou upravené povrchy schopny odvádět elektrostatický náboj v případě uzemnění.

ESD MATERIÁLY A VYBAVENÍ

Zabezpečujeme kompletní řešení pro EPA prostory a měřící zařízení. Zastupujeme dva největší dodavatele ESD produktů v Evropě.

GRACO

Graco is a world leader in fluid handling systems and components. Graco products move, measure, control, dispense and apply a wide range of fluids and viscous materials used in vehicle lubrication, commercial and industrial settings.

Custom training

Learn More

Approximately 80% of our trainings are custom tailored and adjusted to meet your requirements. Familiarise yourself with the knowledge about the latest trends and procedures in electrotechnical production. Thanks to close cooperation with IPC in the US and other countries, we have confidence that we will bring you the most up-to-date knowledge. We are also in a narrow group of 38 certified companies which can provide consultative IPC advice. Depend on our expertise and professionalism!

They wrote about us...

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One